معرفی

معرفی

متقاضی گرامی؛ جهت دریافت خدمات پرداخت اینترنتی از شرکت کارت اعتباری ایران کیش خواهشمند است مدارک مورد نیاز را به شرح ذیل و مطابق با راهنمای مندرج در همین صفحه به طور کامل تکمیل و مراحل را طی نمایید.

* الزامات دریافت درگاه اینترنتی:

• متقاضی دریافت درگاه پرداخت اینترنتی (امضا کننده قرارداد)، صاحب امتیاز نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) و صاحب حساب بانکی می بایست یک شخص حقیقی و یا حقوقی باشد.
• با توجه به الزامات بانک ج. ا. ا. و شرکت شاپرک، صرفا کدپستی ثبت شده در سازمان امور مالیاتی قابل قبول می باشد
• ‏ لطفاً دقت فرمایید که داشتن نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) با حداقل یک ماه اعتبار جهت اخذ درگاه اینترنتی الزامی می‌باشد و برای دریافت اینماد می توانید به سایت
https://enamad.ir مراجعه نمایید .


* مراحل فعالسازی درگاه پرداخت شرکت کارت اعتباری ایران کیش:

توجه:
درگاه پرداخت تایید شده توسط شرکت کارت اعتباری ایران کیش در زمان ارسال ایمیل فعالسازی با محدودیت تراکنش 2060 ریالی فعال بوده و تا زمان دریافت فیزیک و اصل مدارک این محدودیت برقرار می باشد، لذا خواهشمند است پس از دریافت ایمیل فعالسازی حداکثر ظرف مدت یک ماه نسبت به ارسال فیزیک و اصل مدارک مطابق با مدارک تایید شده به آدرس ذیل اقدام نمایید. در غیر این صورت درگاه تخصیص یافته ابطال می گردد.


تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، خیابان هشتم، پلاک 28، شرکت کارت اعتباری ایران کیش، واحد ارسال مراسلات. کد پستی : 1461777189


* لینک مدارک مورد نیاز :
قرارداد عضویت در پذیرندگان اینترنتی
تعهدنامه پذیرندگان اینترنتی
لیست مدارک
راهنمای پر کردن قرارداد
راهنمای ثبت نام کاربر حقیقی
راهنمای ثبت نام کاربر حقوقی

• تلفن پشتیبانی : 1688