معرفی

معرفی

متقاضی گرامی؛ جهت دریافت خدمات پرداخت اینترنتی از شرکت کارت اعتباری ایران کیش خواهشمند است مدارک مورد نیاز را به شرح ذیل و مطابق با راهنمای مندرج در همین صفحه به طور کامل تکمیل و مراحل را طی نمایید.

* الزامات دریافت درگاه اینترنتی:

• متقاضی دریافت درگاه پرداخت اینترنتی (امضا کننده قرارداد)، صاحب امتیاز نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) و صاحب حساب بانکی می بایست یک شخص حقیقی و یا حقوقی باشد.
• با توجه به الزامات بانک ج. ا. ا. و شرکت شاپرک، صرفا کدپستی ثبت شده در سازمان امور مالیاتی قابل قبول می باشد
• ‏ لطفاً دقت فرمایید که داشتن نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) با حداقل یک ماه اعتبار جهت اخذ درگاه اینترنتی الزامی می‌باشد و برای دریافت اینماد می توانید به سایت
https://enamad.ir مراجعه نمایید .


* مراحل فعالسازی درگاه پرداخت شرکت کارت اعتباری ایران کیش:

توجه:
درگاه پرداخت تایید شده توسط شرکت کارت اعتباری ایران کیش در زمان ارسال ایمیل فعالسازی با محدودیت تراکنش 2060 ریالی فعال بوده و تا زمان دریافت فیزیک و اصل مدارک این محدودیت برقرار می باشد، لذا خواهشمند است پس از دریافت ایمیل فعالسازی حداکثر ظرف مدت یک ماه نسبت به ارسال فیزیک و اصل مدارک مطابق با مدارک تایید شده به آدرس ذیل اقدام نمایید. در غیر این صورت درگاه تخصیص یافته ابطال می گردد.


آدرس : تهران، خیابان فردوسی جنوبی، نرسیده به میدان فردوسی، چهارراه کوشک، خیابان صادق، جنب بانک تجارت، پلاک 1 ، شرکت کارت اعتباری ایران کیش، واحد ارسال مراسلات . کد پستی : 1131944835


* لینک مدارک مورد نیاز :
قرارداد عضویت در پذیرندگان اینترنتی
تعهدنامه پذیرندگان اینترنتی
لیست مدارک
راهنمای پر کردن قرارداد

• تلفن پشتیبانی : 1688